شرکت طیور ماشین دماوند بابهره گیری از پیشرفته ترین تکنولوژی های روز دنیا و سفارش و تولید ماشین آلات صنعتی خوراک دام طیور،آبزیان و با افتخار بیش از 200 پرژه موفق حرفه ای در زمینه ی دام،طیور،ابزیان پری میکس و کنسانتره،خط تولید کود و ساخت سیلو های فلزی در تمامی نقاط کشور ارائه کرده است و همچنین با نظارت گروهی از مهندسین فوق حرفه ای توانسته ایم پرژه های شرکت ها و کارخانه های مهم کشور را در بهترین وقت تحویل بدهیم

تولیدات باکیفیت

دستگاه های بروز

پرسنل مجرب

محصولات متنوع

بزرگترین آرمان ما رضایت مشتریانمان است

با کمال مسرت و افتخار شرکت طیور ماشین دماوند به عنوان یکی از پیشگامان در صنعت ساخت ماشین‌آلات تولید خوراک دام،طیور و آبزیان و سیلوهای نگهداری محصولات، تعهد خود را به ارتقاء رضایت مشتریان اعلام می‌دارد.

مشتریان گرامی،شما برای ما ارزشمندترین هستید.ما در شرکت طیور ماشین دماوند در تمامی مراحل تولید و ارائه محصولات،تلاش می‌کنیم تا نیازها و انتظارات شما را به بهترین شکل ممکن برآورده کنیم.ما به عنوان یک شرکت پیشرو، از بهترین مواد اولیه و فناوری‌های روز دنیا استفاده می‌کنیم تا محصولاتی با کیفیت بالا و عمر طولانی ارائه دهیم.

محصولات شرکت طیور ماشین دماوند طبق استانداردها و مقررات صنعتی تولید می‌شوند تا اطمینان حاصل شود که شما از محصولاتی با ایمنی و کیفیت بی‌نظیر بهره‌مند می‌شوید.

محصولات شرکت طیور ماشین دماوند

کاندیشنر

پرس پلت

آلواتور

آسیاب

ویژگی ها و تمایزات شرکت

شرکت طیور ماشین دماوند با بهره‌گیری ازتکنولوژی‌های پیشرفته،به عنوان یک پیشگام در صنعت تولید ماشین‌آلات و سیلوهای نگهداری ویژگی‌های برجسته ای را ارائه می‌دهد.

با بهره‌گیری از تیم مهندسی متخصص،محصولات شرکت طیور ماشین دماوند به طور مداوم با استفاده از آخرین تکنولوژی‌ها و استانداردهای صنعتی تولیدمی‌شوند.

هموار بازار رقابتی،ما به کیفیت ساخت بالا اعتقاد داریم. از مواد اولیه مرغوب تا فرآیندهای تولید دقیق تحت کنترل کیفیت دقیق قرار دارد.

شرکت طیور ماشین دماوند این اختیار را برای مشتریان گذاشته که در هر زمان و در هر نقطه از کشور بدون محدودیت با مشاوران طیور ماشین دماوند در ارتباط باشند و سفارشات و پرژه های خود را باخیال آسوده به ماشین طیور دماوند  بسپارند

آدرس ما:

البرز|نظرآباد|شهرک صنعتی سپهر|خیابان بهمن غربی|نبش خیابان کوشیار گیلانی

fa_IRPersian